Staň sa TOP barberom

Absolvuj elitný kurz kaderník/holič v našej réžii a odštartuj svoju kariéru barbera naplno. Ako jediní na Slovensku ti ponúkame komplexný a nadupaný kurz s akreditáciou od Ministerstva školstva SR. Tak využi príležitosť a nasaj maximum informácií a skúseností, ktoré ti naši elite inštruktori môžu dať.

Kurz akreditovaný MŠ SR

O čom je kurz Elite Barber Academy?

Na rekvalifikačný kurz bola udelená akreditácia akreditačnou komisiou Ministerstva školstva SR pod číslom 3701/2021/3/1.
 Ako úspešný absolvent kurzu získaš osvedčenie o absolvovaní kurzu v zmysle akreditácie. Celý kurz je koncipovaný na základe kvalifikačného a hodnotiaceho štandardu a vychádza z požiadaviek na kadernícku/holičskú profesiu. 
Dôraz kladieme najmä na praktickú časť. Teoretická časť sa viaže k jednotlivým praktickým úkonom v práci pánskeho kaderníka – holiča. Veľkou výhodou, oproti iným kurzom z tejto oblasti je to, že si nemusíš zabezpečovať vlastných modelov, ale úkony si nacvičuješ na profesionálnych cvičných hlavách s ľudskými vlasmi.

Obsah kurzu kaderník / holič

Prečo si vybrať tento kurz?

Lektori sú profi barberi

KURZ JE AKREDITOVANÝ MŠ SR

ZÍSKAŠ REÁLNE SKÚSENOSTI

MÁME INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

UČÍŠ SA V MALEJ SKUPINE

SME ČASOVO PRISPÔSOBIVÍ

Praktické zručnosti nad zlato

Čo ti kurz dá?

Naučíš sa:

ovládať kadernícke prístroje, náradie a materiály podľa jednotlivých kaderníckych úkonov (britva, strihací strojček a pod.),ovládať umývanie vlasov, masáž hlavy rôznymi technikami (ručne aj pomocou elektrických prístrojov,),rôzne techniky vodovej ondulácie, sušenie cez prsty, sušenie do tvaru účesu, fúkanú onduláciu, zhotovenie módnych účesov či dokonca vytváranie vlastných


 

Po ukončení kurzu získaš vedomosti a osvojíš si:

zásady bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,hygienické predpisy,prevádzkový poriadok,používanie dezinfekcie, dezinsekcie, sterilizácie,požiadavky na vybavenie kaderníckeho salóna a holičstva pre pánov.


 

Budeš vedieť posúdiť aktuálny stav kvality pokožky hlavy a tváre či určiť typ vlasov, fúzov a brady na základe diagnostiky.

Termín najbližšieho  kurzu

27. 05. 2024

Aj na 3 splátky

Cena kurzu 1700 €

Cena kurzu zahŕňa kozmetický materiál (pomády, balzamy na bradu, vlasové tonikum, šampóny, vody po holení, atď…). Okrem toho sa z do ceny ráta aj barberská cvičná hlava na strihanie/holenie. Naše priestory disponujú všetkým potrebným vybavením, ktoré budeš môcť ako účastník kurzu využívať. Bližšie informácie ohľadom pomôcok sa dozvieš na prvom stretnutí. Ak ti to vyhovuje viac, platbu za kurz Elite Barber Academy môžeš po dohode realizovať aj na 3 splátky.

Najčastejšie otázky

Pre koho je Elite Barber Academy?

Kurz je určený komukoľvek, kto má ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie a chce si nájsť uplatnenie v odbore pánsky kaderník – holič alebo si založiť vlastnú živnosť. 

Kto sú lektori Elite Barber Academy?

Kurzom ťa prevedú profi barberi s niekoľkoročnou praxou.

Ako kurz Elite Barber Academy prebieha?

Kurz prebieha v približne 5 člennej skupine. Prax absolvuješ v kaderníckom salóne (barbershope). O presnom priebehu kurzu sa dohodneš s lektorom po jeho otvorení. V maximálnej možnej miere sa ti prispôsobíme tak, aby všetko zapadlo do tvojho časového harmonogramu.

Koľko trvá kurz Elite Barber Academy?

Kurz pozostáva z 350 vyučovacích hodín. Časť kurzu prebieha prezenčne a časť dištančne.

Kde prebieha kurz Elite Barber Academy?

Kurz prebieha v Trenčíne, na Matúšovej ulici č. 27. V prípade záujmu otvárame kurzy aj v iných mestách, stačí si vybrať najbližšie mesto vo formulári nižšie.

Čo je výsledkom absolvovania kurzu?

Kurz sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá pozostáva z písomnej a praktickej časti. Po úspešnom absolvovaní kurzu, ukončeného záverečnou skúškou, obdržíš osvedčenie v zmysle akreditácie.

Kontaktný formulár

Zaujal ťa náš kurz? V tom prípade neváhaj a vstúp do Elite Barber Academy aj ty. Vyplň krátky formulár a odštartuj kariéru barbera pod dohľadom TOP slovenských barberov.