Poď tvoriť Elite Barber  s nami

Bol vlastný barbershop vždy tvojím snom, no nenebral/nenabrala si zatiaľ odvahu? V Elite Barber ti podávame pomocnú ruku. Náš funkčný koncept môžeš prevziať aj ty. Schovaj počiatočnú neistotu z podnikania za známu značku a otvor si svoju vlastnú pobočku Elite Barber formou franšízy.

0

Barbershopov v SR

0

elitných barberov

0

klientov mesačne

Ako funguje  franšíza?

Naša spolupráca bude nastavená na troch hlavných pilieroch – vstupnej licencii, mesačnom poplatku a nákladoch na reklamu. Na oplátku od nás dostaneš všetko potrebné, aby si mohol naplno rozbehnúť a prevádzkovať svoj vlastný barbershop pod značkou Elite Barber. O čom je presne reč?

Čo zahŕňa

Vstupná licencia

Naše 7 ročné know-howMarketingovú podporu na sociálnych sieťach s viac než 17 000 fanúšikmiZapožičanie Elite Barber obrandovaného autaZaškolenie barberov prostredníctvom akreditovaného vzdelávacieho kurzuVlastný objednávkový systém aj formou aplikácieŠtartovacie vybavenie barbershopu zmluvným dodávateľom kozmetikySpoluprácu s našimi gastro partnermi


Pravidelné workshopy pre barberovMarketingovú podporu na sociálnych sieťachNeustály mentoring v oblasti podnikania v tomto sektoreKonzultácie finančného chodu prevádzky s cieľom dosiahnuť čo najvyšší profit


Čo zahŕňa

Mesačný poplatok

Prečo práve my?

Vieme, o čom hovoríme

Elite Barber je jednou z najväčších sietí barbershopov na Slovensku . Skúsenosti v tomto obore nás naučili, ako robiť tento biznis efektívne, so zápalom a čo najvyšším profitom.

MÁME NA TO PAPIER

Vytvorili sme unikátny kurz – Elite Barber Academy , kde na najvyššej úrovni každoročne vzdelávame desiatky barberov. Okrem toho, že kurz vedú špičkoví barberi, k jeho hodnote prispieva akreditácia od MŠ SR.

Určujeme trendy

Používame tie najvyberanejšie kozmetické produkty, ktoré ti vieme zabezpečiť za bezkonkurenčné ceny. Okrem toho vyvíjame vlastnú kozmetiku. Náš premakaný online objednávkový systém  čoskoro doplníme o mobilnú appku, ktorá komfort objednávania sa vynesie do výšin.

Viac o Elite Barber

Sme miesto, kam sa muži radi vracajú späť

Budujeme komunitu a priateľstvá

Naši barberi patria k špičke na Slovensku

Ako to u nás vyzerá?

K sieti Elite Barber pribúdajú nové pobočky neustále. Naši zákazníci vedia, aké profesionálne služby môžu očakávať a preto ich odporúčajú ďalej. Barbershopy však nie sú ako cez kopírak. Každé miesto má svoje osobitné čaro.

Kontaktný formulár

Zaujali ťa možnosti, ktoré sa ti pomocou franšízy Elite Barber otvárajú? Vyplň týchto pár polí, odošli formulár a my sa ti čím skôr ozveme späť.