Maximum, ktoré si môžeš dopriať

Elite Barber Pack je kombináciou všetkých služieb, ktoré v Elite Barber môžeš dostať. Strih vlasov a úpravu brady môžeš navyše doplniť o čiernu masku na tvár, aplikáciu hot towel pri zaholovaní krku, úpravu chĺpkov na ušiach, nosných chĺpkov, farbenie brady či úpravu obočia. Dôležité je, aby sa jednotlivé procedúry vzájomne neprekrývali. Ak máš záujem len o niektoré doplnkové služby z našej ponuky, môžeš si ich dohodnúť s barberom podľa jeho kapacity aj priamo na mieste.

Doplnkové služby a procedúry

Čierna maska

Potrebuješ sa zbaviť nevzhľadných pórov a dať svoju pleť do pohody? Čierna maska ti pomôže k čistejšej a matnejšej pleti.

Hot towel 

Príjemne nahriaty uterák zjemní štruktúru tvojej brady pri zaholovaní. Úprava brady je vďaka nemu príjemnejšia, tvrdé chĺpky sa nevytrhávajú aj s korienkom a pokožka nenaberie podráždený červený odtieň.

Úprava chĺpkov v oblasti uší

Chĺpkov v oblasti uší ťa vieme pohodlne zbaviť tromi účinnými spôsobmi – opatrným opaľovaním s použitím tyčinky a vaty s liehom, aplikáciou vosku alebo strojčekom v prípade chĺpkov vo vnútornej oblasti ucha.

Úprava obočia

Obočie dotvára komplexný výraz tváre. Podľa potreby ti skrátime jeho dĺžku cez hrebeň nožnicami alebo strojčekom, prípadne zarovnáme jeho tvar britvou.

Úprava nosných  chĺpkov

Neželaných chĺpkov v nose ťa zbavíme pomocou horúceho vosku. Rýchlo, efektívne a bezbolestne.

Farbenie brady

Máš pocit, že by sa tvojej brade hodil nový odtieň alebo sa chceš zbaviť pribúdajúcich šedín? Zver sa do našich rúk.