Vyber si svoj Elite CUT

Ak ešte stále hľadáš svoj štýl alebo chceš vyskúšať niečo nové, naši barberi zaručene nájdu riešenie, ktoré ti sadne. V Elite Barber totiž nestriháme všeobecné účesy, ale konkrétne tvoje vlasy. Zvážime typ tvojej tváre, štruktúru vlasov a vysvetlíme ti postup a náročnosť úpravy vybraného strihu. Podľa tvojich požiadaviek ti vlasy umyjeme, zostriháme a nakoniec profesionálne nastajlujeme.

Najobľúbenejšie strihy vlasov

Side part

Bezpochyby najobľúbenejší pánsky účes. Prečo? Vlasy začesané do boku, či už s rozdelením pomocou linky alebo bez, vsádzajú na prirodzený rast vlasov. Aj vďaka tomu má tento strih veľké množstvo výhod. Ak chceš niečo praktické, jednoduché a za pár sekúnd upraviteľné vo chvíli, kedy hráš o čas, je sidepart správna voľba.

CROP

Príde ti sidepart trochu viac uhladenejší, než sú tvoje predstavy? V tom prípade stav na obľúbený crop. Ešte jednoduchšiu úpravu, dokonca bez hrebeňa, máš hotovú skôr, než povieš CROP. Stačí si naniesť stylingový produkt do dlaní a vlasy v hornej časti, smerujúce vpred, jednoducho rozostrapatíš tak, ako sa ti páči.

Klasický pánsky strih

Ak chceš vlasov trochu viac, vyskúšaj oldschool strih, ktorý však opäť prichádza na výslnie. Klasický pánsky strih sa strihá výhradne nožnicami. Je základným strihom, ktorý možno ďalej upravovať podľa tvojho želania. V tomto prípade však platí, že stylingu doma budeš musieť venovať o niečo viac času.

Pompadour

Strih pompadour vychádza z klasického pánskeho strihu. Nožnice doplní napríklad fade bokov pomocou strojčeka a dlhšie partie vlasov v hornej časti sú zostrihané a začesané vzad pre vytvorenie finálneho efektu. Pompadour však nie je pre každého. Okrem typu tváre a štruktúry vlasov je dôležité vziať v úvahu, že vytvoriť tento účes každé ráno pred zrkadlom naozaj chvíľku potrvá.

Fast Fade pre rýchly refresh

Zo skúseností vieme, že niekedy stačí rýchla úprava strihu a ty môžeš už o pol hodinu pokračovať vo svojich plánovaných aktivitách. Ak to tvoj strih vlasov umožňuje, vyber si FAST FADE. Boky vlasov ti zostriháme strojčekom bez komplexných služieb Elite CUT. Tvoj účes tak znova naberie ten správny šmrnc a na kompletný strih sa môžeš objednať opäť nabudúce.